Monika 24 let

Zhubla 20 kg a 27 cm v pase

V roce 2007 jsem se dostala na pro mě neuvěřitelnou váhu - 80 kg. Když má člověk rád jídla jako je pizza, hamburgery, hranolky, rohlíky se salámem - to byla má běžná snídaně i večeře. A toto jsem jedla skoro každý den. Má imunita začla být velmi oslabená. Začala jsem mít vážné zdravotní porblémy. To vše díky špatné stravě a způsobu života, jak jsem později díky svému poradci, pochopila. V té době jsem náhodně na internetu našla stránky Centra redukce váhy, ihned jsem se zkontaktovala se svou poradkyní. Jsem přesvědčena, že díky změně stravovacích návyků se mi začaly zdravotní komplikace zlepšovat, začala jsem i hubnout. Konečně jsem se cítila výborně a přestala jsem přemýšlet nad tím, že vypadám hrozně. Své poradkyni vděčím nejen za to, že jsem do dnešního dne zhubla 22 kg, ale také za to, že se mi věnovala a věřila mi, že to zvládnu!

 

 

František

Zhubl: 15kg, 10cm v pase

Je mi 50 let a s nadváhou jsem měl problémy celý život. Dospělo to tak daleko, že v lednu 2011 jsem vážil 103 kg. Byl jsem stále více unavený. Za 5 měsíců jsem shodil 15 kg a v pase mám o 10 cm méně. Získal jsem novou energii a cítím se skvěle. Dnes již vím, že k dobré kondici mě pomohla správná strava s dostatkem kvalitních živin.

 

 

 

Marie

Zhubla: 9kg, 6cm v pase, přes boky 5cm

Je mi 46let a jak roky přibývaly, narůstala i moje váha. Začaly mě více bolet nohy, dostavila se i bolest zad.Omezila jsem jídlo, jezdila jsem na kole, ale váha nešla dolů. Nebyla jsem spokojená, necítila jsem se dobře a byla jsem unavená. Na internetu jsem našla odkaz na Centrum redukce váhy a začala jsem pomocí odborného poradce na výživu a hubnutí. Díky spolupráci s ním jsem zhubla 9 kg, obvod boků mám o 5 cm menší a v pase mám méně o 6 cm. Záda i nohy přestaly bolet, zmizely i potíže s alergií. Tak jsem konečně našla způsob, jak redukovat váhu zdravě a trvale. A co je pro mě důležité je to, že jsem v pohodě, plná energie a cítím se skvěle.

 

 

 

Najdete nás na adrese: Jungmannova 1131, Polná


Kontakt

wellness studio Polná

Helena Plchoutová
Jungmannova 1131
588 13 Polnátel: 724 937 399

IČ: 87479583