Jmenuji se Helena Vacková a od roku 2011 pracuji jako wellness poradce. Wellness obor už dříve pro mě nebyl cizí, protože jsem se aktivně 6 let věnovala aerobiku, ale i přesto, že jsem dříve cvičila 2-3 hodiny týdně, měla jsem vždy problémy s nadváhou. Postupem času jsem se musela aerobiku vzdát, protože moje energie neustále klesala. I když jsem spala 9 hodin, stále jsem se cítila unavená.

Dostala jsem se na váhu 80kg při své výšce 180 cm, totálně bez energie, neustále unavená a bez nálady. Provozovat nějaký sport to fakt nehrozilo. V roce 2011 se mi naskytla příležitost pracovat jako wellness poradce, když jsem hledala přivýdělek ke studiu, a s tím bylo spojeno používat nutriční program s kterým pracujeme, který byl zaměřen na snížení nadbytků a doplnění nedostatků ve stravě, díky němu jsem zhubla 9kg za 3 měsíce. Nárůst energie byl neskutečný, den se mi prodloužil o 2 hodiny. Tuto váhu (71kg) jsem měla snad naposledy v 9. třídě na Základní škole.

Skvěle jsem si upravila pitný režim. Dříve jsem vypila tak 0,5 l denně, nevěděla jsem co to je pocit žízně, nyní už vypiji 3 litry denně. Já jako bývalý závislák na čokoládě jsem denně musela sníst alespoň 1 řádek čokolády, dnes už se bez ní obejdu, protože jsem si tělo vyživila a tudíž nežádá žádné sladké jako první pomoc. Dříve kdyby si někdo vedle mě otevřel čokoládu, pořád bych na něj koukala
a doufala, že mi nabídne, dnes si v duchu říkám, jen si ji sněz.

Cítím se naprosto skvěle, necítím se vůbec unavená naopak svěží a fit a daří se mi rozdávat jen radost, štěstí a pohodu kolem sebe.

 

Mým cílem je, aby se tak cítili i lidé v mém okolí a všichni, kdo ke mě přijdou pro pomoc. Jsem tu zcela pro vás, nebojte se za mnou stavit na konzultaci, vyslechnu vás a individuálně nastavíme program tak, aby vám vyhovoval, jak z hlediska vaší současné situace, tak z hlediska finančního, díky individuálnímu přístupu.  

Neskutečně mě naplňuje to, když ke mě klienti chodí po měsíci na kontroly a já ve dveřích vidím čím dál větší sluníčka a vidím, jak se mění jejich život. 

Zároveň se mi také daří životy mých klientů měnit z hlediska finančního a pracovní příležitosti, protože si mohou plnit své sny a cíle, trávit více času s rodinou a vrátit se ke svým koníčkům na které dříve neměli buď čas nebo finance. Pokud jste jakkoli nespokojeni se svým pracovním životem, podívejte se na naši stránku spolupráce, třeba je to to, co právě hledáte viz zde

Kontakt

wellness studio Polná

Helena Plchoutová
Jungmannova 1131
588 13 Polnátel: 724 937 399

IČ: 87479583