Kruhový trénink

Kruhový trénink kombinuje posilování s aerobním cvičením. Střídáte vždy posilovací s aerobním stanovištěm. Při kruhovém tréninku posilujete svaly, zpevňujete tělo, zrychlujete metabolismus, spalujete tuky a pomáhá při snižování váhy a tvarování postavy. Čekají vás různá stanoviště zaměřená na posilování či aerobní činnosti, každé stanoviště je zaměřené na jednu partii těla, kde strávíte 2 minuty - 1 minutu cvičíte jeden cvik a 1 minutu druhý cvik a poté se přesouváte na další stanoviště.

 

Pro koho je kruhový trénink vhodný?

Kruhový trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie, tak i všechny různě fyzicky vzdatné kategorie, jelikož cvičíte se svojí vlastní vahou, tak si zátěž upravíte podle svojí potřeby. Kruhový trénink je vhodný i pro klienty s urč. zdravotním omezením, ale důrazně doporučuji mě na své zdravotní problémy upozornit, abych vám mohla doporučit případnou alternativu nějakého jiného cviku.

 

Jak dlouho kruhový trénink trvá?

Kruhový trénink trvá 60 minut a skládá se ze 3 částí: zahřátí, samotný kruhový trénink - aerobní a silový trénink, protažení.

 

Kdy?

každou středu v 19:00 - 20:00 na lekci je potřeba si vždy rezervovat místo předem: Helena Vacková, tel. 724 937 399 a v případě neučasti lekci zrušit formou SMS na tel. 724 937 399 nejdéle 2 hodiny před začátkem lekce

 

Co s sebou?

láhev s pitím, ručník, sportovní oblečení (možnost převlečení na místě), pevnou sportovní obuv (žádné hadrové tenisky) a dobrou náladu :)

 

Cena? 

jednorázové vstupné: 80,-/lekci

permanentka 10 vstupů: 750,- 

permanentka 22 vstupů: 1 540,- (možno na tuto permanentku čerpat příspěvek od Vaší pojišťovny na pohybové aktivity) 


Kontakt

wellness studio Polná

Helena Vacková
Jungmannova 1131
588 13 Polná


724937399