Fit klub pro začátečníky a maminky

 

Fit klub pro začátečníky je zábavné a efektivní cvičení. Lekce začíná rozcvičkou, potom je cvičení na tvarování postavy a spalování tuků, nárůst svalové hmoty, potom posilování a protahování. Tyto hodiny jsou velmi variabilní podle sestavení cvičící skupiny a jejich zájmu o cvičení, proto se někdy může stát, že třeba celou hodinu posilujeme problémové partie nebo cvičíme  na pevná a bolavá záda nebo si někdy naopak dáme pořádně do těla, záleží na čem se společně domluvíme. 

 

Pro koho je fit klub vhodný?

Fitklub pro začátečníky je vhodný pro všechny věkové a různě fyzicky vzdatné kategorie. 

Toto cvičení doporučuji spíše pro začátečníky, maminky na mateřské, starší dámy, klienty s problémy pohybového aparátu (bolest kolen, zápěstí, loktů atd.), pro ty, co nemají rádi velké a náročné kardio cvičení, skákání, běhání ... 

Na své zdravotní problémy je nutné upozornit cvičitelku, abych vám mohla doporučit případnou alternativu nějakého jiného cviku.

 

Na cvičení je dovoleno vzít s sebou děti, takže pokud potřebujeme klid a koncentraci jen na sebe a cvičení, tak by bylo pro vás vhodnější jiné cvičení, které nabízíme, protože nemůžeme zajistit, že tu nějaké děti nebudou.

 

Jak dlouho trvá cvičení?

Fit klub trvá 60 minut a po té během 5-10 minut si popovídáme o nějakém tématu zdravé výživy a vypijeme regenerační nápoj pro tvorbu beztukové svalové hmoty. 

Kdy?

V pátek 9:00 - 10:00 na lekci je potřeba si vždy rezervovat místo předem: Helena Plchoutová, tel. 724 937 399 a v případě neučasti lekci zrušit formou SMS na tel. 724 937 399 nejdéle den předem před začátkem lekce. Začínáme 27. 9. 2019

 

Lekce se koná pouze při účasti alespoň 4 lidí.

Nemáte hlídání pro děti? Nevadí, vezměte je s sebou, ale pouze za předpokladu, že jste si jisti, že nám to tu nezboří :D Jsme na ně připraveni, ale nejsme nezbořitelní :) 

 

Co s sebou?

láhev s pitím, ručník, sportovní oblečení (možnost převlečení na místě), pevnou sportovní obuv (žádné hadrové tenisky) a dobrou náladu :)

 

Cena? 

jednorázové vstupné: 95,-/lekci 

Ke cvičení navíc dostáváte: nápoj, který vám pomůže lepší využít energii při cvičení a podpoří spalování tuků. Po cvičení získáte výživu ve formě lahodného shaku, který dodá tělu potřebné bílkoviny, vitamíny, minerály, doplní energii a zregeneruje unavené svalstvo.

permanentka 10 vstupů: 900,-

permanentka 18 vstupů: 1 530,- (možno na tuto permanentku čerpat příspěvek od Vaší pojišťovny na pohybové aktivity) 

Permanentky je možné uplatnit na jakékoli cvičení ve wellness studiu, kromě Dance fitness. 


Kontakt

wellness studio Polná

Helena Plchoutová
Jungmannova 1131
588 13 Polnátel: 724 937 399

IČ: 87479583