Fit klub pro začátečníky

 

Fit klub pro začátečníky je zábavné a efektivní cvičení. Lekce začíná rozcvičkou, potom je cvičení na tvarování postavy a spalování tuků, nárůst svalové hmoty, potom posilování a protahování. Tyto hodiny jsou velmi variabilní podle sestavení cvičící skupiny a jejich zájmu o cvičení, proto se někdy může stát, že třeba celou hodinu posilujeme problémové partie nebo cvičíme jogu, protahovací a posilovací cviky na pevná a bolavá záda nebo si někdy naopak dáme pořádně do těla, záleží na čem se společně domluvíme. 

 

Pro koho je kruhový fit klub vhodný?

Fitklub pro začátečníky je vhodný pro všechny věkové a různě fyzicky vzdatné kategorie. 

Toto cvičení doporučuji spíše pro začátečníky, starší dámy, klienty s problémy pohybového aparátu (bolest kolen, zápěstí, loktů atd.), pro ty, co nemají rádi velké a náročné kardio cvičení, skákání, běhání ... 

Na své zdravotní problémy je nutné upozornit cvičitelku, abych vám mohla doporučit případnou alternativu nějakého jiného cviku.

 

Jak dlouho trvá cvičení?

Fit klub trvá 60 minut a po té během 5-10 minut si popovídáme o nějakém tématu zdravé výživy a vypijeme regenerační nápoj pro tvorbu beztukové svalové hmoty. 

Kdy?

Každé pondělí v 17:30 - 18:30 na lekci je potřeba si vždy rezervovat místo předem: Helena Vacková, tel. 724 937 399 a v případě neučasti lekci zrušit formou SMS na tel. 724 937 399 nejdéle 2 hodiny před začátkem lekce. Začínáme 17. 9. 2018. 

 

Co s sebou?

láhev s pitím, ručník, sportovní oblečení (možnost převlečení na místě), pevnou sportovní obuv (žádné hadrové tenisky) a dobrou náladu :)

 

Cena? 

jednorázové vstupné: 95,-/lekci včetně spalovače tuků před cvičením a regeneračního nápoje po cvičení

permanentka 10 vstupů: 900,-

permanentka 18 vstupů: 1 530,- (možno na tuto permanentku čerpat příspěvek od Vaší pojišťovny na pohybové aktivity) 

Permanentky je možné uplatnit na jakékoli cvičení ve wellness studiu, kromě Dance fitness. 


Kontakt

wellness studio Polná

Helena Vacková
Jungmannova 1131
588 13 Polná


724937399